Чому ми

logo

  • Register

Чому ми

Використання сталевих конструкцій є популярним при зведенні як у житлових, так і у комерційних будівлях. Через унікальні властивості сталі архітектори, інженери-будівельники та підрядники отримують вигоду з цього виняткового матеріалу. Сталь - відмінний вибір завдяки свободі дизайну, вимогам безпеки та довговічності.

Вибір нашої компанії як виробника металоконструкцій вигідніший і зручніший для Вас, тому що:

  • Ми маємо можливість і готові Вам надати комплексну послугу. Наші власні виробничі можливіості покривають наступні етапи виконання замовлення: проєктування, розкрій та різання, гнуття, обробка отворів, складання і зварювання, очищення поверхні, нанесення захисного покриття. Повний цикл виробництва дозволяє забезпечити привабливу для клієнта вартість.

 

  • Гарантія якості підтверджена сертифікатами міжнародних стандартів EN 1090-2, EN ISO 3834-2 з можливістю виконання навіть складних і динамічно навантажених конструкцій в класі виконання EXC 3.
  • Підтверджена і діюча система управління якістю відповідно до EN ISO 9001:2015 з метою контролю якості та вчасного виконання Вашого замовлення!
  • Навіть найкраща технологія марна без спеціалістів, що її забезпечують. Тому наші сертифіковані зварники і оператори (EN ISO 9606-1, EN ISO 14731) працюють і постійно вдосконалюють свої навички під керівництвом сертифікованого інженера зварника (IWE).
  • Втілення найскладніших замовлень відбувається на відповідній виробничій базі площею 7000 кв.м, яка забезпечена обладнанням від світових лідерів, а також спроєктованим і виготовленим власними силами, для виконання сертифікованих технологічних процесів.

  • Наявність сертифікату міжнародного стандарту EN 1090-1 дозволяє наносити маркування СЕ на продукцію.
  • За понад 15 років роботи нами накопичений величезний досвід у проєктуванні та будівництві різноманітних об'єктів: від веж стільникового зв'язку та спортивних центрів до об'єктів міської інфраструктури.

Ці переваги дозволяють нам максимально ефективно, якісно і в узгоджені терміни виконати Ваше замовлення.

 

Головне меню

Головна

Про компанію

Продукція

Послуги

Iнформацiя

Контакти

Online

На сайті 13 гостей та відсутні користувачі