Конструкції транспортної інфраструктури

logo

  • Register

Конструкції транспортної інфраструктури

Розвиток транспортної інфраструктури наразі впливає не лише на соціальні аспекти доступності та мобільності, але й економічні можливості та вигоди регіону. Транспортна інфраструктура з високої щільністю завжди асоціюється з високим рівнем розвитку економіки Це призводить до доступу до нових ринків, підвищенню зайнятості та додатковим інвестиціям. Мала пропускна спроможність призводить до упущення можливостей та зниження якості життя. Саме тому особливу увагу при виробництві металоконструкцій транспортної інфраструктури виконуємо строго за технологією з ретельним контролем якості на кожному виробничому етапі, яка підтверджена міжнародними сертифікатами. Від дотримання технології залежить надійність, міцність та довговічність як металоконструкцій, так і об’єктів будівництва в цілому.

Одним із основних елементів транспортної інфраструктури є її будівельні об’єкти:

  • мостові переходи та естакади, їх елементи (стійкові та пролітні);
  • пішохідні переходи металеві та їх елементи;
  • опори рамні дорожніх знаків та систем автоматизації керування дорожнім рухом (світлодіодних екранів, світлофорів тощо);
  • системи кріплення для автономного освітлення;
  • опори освітлення та їх елементи (тримачі світильників і світлофорів).

При виробництві мостових металоконструкцій якості матеріалів та комплектуванню приділяємо особливу увагу, використовуємо сучасне обладнання та високоточні технології. Перед використанням металу у виробничому процесі його обов'язково попередньо обробляємо на спеціальному устаткуванні з метою очищення від слідів корозії та очищення від забруднень.

Головне меню

Головна

Про компанію

Продукція

Послуги

Iнформацiя

Контакти

Online

На сайті 17 гостей та відсутні користувачі